Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???

Go down 
+3
Eldorado
BrainCleaner
plavusa
7 posters
Autor/icaPoruka
plavusa




Broj postova : 1
Registration date : 18.10.2009

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimened lis 18, 2009 1:20 pm

Ovako eto zanima me što ljudi misele o Daruvarskim kafićima,osoblju u kafićima,ljubaznosti,koliko ste zadovoljni uslugom itd....
Meni je recimo Snooker super,kavica je uvijek vrhunska,onako je neka familly atmosfera svi se znaju,svi se pozdravljaju,osoblje je vrlo ugodno,nadasve vrlo topao ugođaj.
A terasica mi je prekrasna,ne sjediš na cesti,uz ispušne ventile,automobile koji stalno prolaze,šahte koje ponekad smrde......
I najdraže mi je što kad dođem nemoram uvijek reči šta pijem u koje vrijeme,zna se koja je moja kava,a tako i večina ostalih gostiju koliko mogu primjetiti da osoblje vrlo dobro zna tko šta pije,kako s kim razgovarati...........
Eto sad da čujem malo vas
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimepon lis 19, 2009 2:12 pm

DOFINITIVNO SN bounce bounce KER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Harmonic Druuunk Click
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimesri lis 21, 2009 8:57 am

Nisam ih nikada dijelio,ali najradije popijem kavu u Snookeru,Saloonu,Terasi... iako je dobra kava,nekoliko puta sam se uvjerio da nije samo stvar do kave,nego i do osobe koja ju kuha!
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:59 pm

fora tema Smile
meni je osobno saloon najdraži, iako ponekad znam zaletiti i caribbien!
mada... caribbien mi je bio draži dok u njemu još nije radila ona kokoška Ivana (neznam kako se preziva, nekad je u disku na šanku radila)... NAJANTIPATIČNIJE biće ikad! pale
a i jaje zna biti fora... hmmm ma ima ih dosta dobrih, ali ostajem kod saloona... tamo mi kava najbolje odgovara, GAZDA je zakon, a i atmosfera vikendom Druuunk
[Vrh] Go down
crnimrak




Broj postova : 3
Registration date : 09.12.2010

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimečet pro 09, 2010 5:18 pm

rendeer santa rendeer
meni osobno najbolje Sidro ekipa je tamo nekako najugodnija,možda i dolje kod Kuhte imaju odličnu terasu ,grijanje....
Ostalo nabrojeno ili nevalja kava ili osoblje
tako da Sidro još kad radi Ivana najbolje
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimečet pro 09, 2010 9:50 pm

eto.., "koliko ljudi toliko...."!!
meni je opet "staar cafee najbolji!od usluge, ekipe, i svega sto je vec nabrojano do sada..,opcenito, dajem prioritet pristupu osoblja! Computer Computer
[Vrh] Go down
zujalica




Broj postova : 1
Registration date : 31.05.2012

KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: kafić   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitimečet svi 31, 2012 11:38 am

ima boljih ima lošijih ovisi tko ti kuha kavu.
Najbolja kava mi je u Sidru kad mi ju skuha Ivana i donese s osmjehom..
A opet najgora u VALENTINU kad ona Kristina misli da je pamet celog svijeta pokupila
i kako je najljepšija na svijetu,a ni za šank se stane.Definitivno,divan lokal i divna lokacija,ali kristina
nikako,uvijek nadrkana,bez osmjeha,kavu samo što ti ne baci na stol,bez izvolite i hvala.
Nekad sam pio kavu tamo svako jutro,no mislim dok je ona tamo neču nikad više ni proč pored.
Jednostavno gadi mi se ta osoba s takvom nadrkanom facom,kao da je boga za bradu primila a obična konobarica je,koja se uzdigla iznad svih ostalih.
I mislim da nisam jedini tog mišljenja
[Vrh] Go down
Sponsored content





KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Empty
PostajNaslov: Re: KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???   KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KOJI VAM JE NAJBOLJI KAFIĆ U GRADU,ZAŠTO I ŠTO VAM JE NAJDRAŽE U NJEMU???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 10 razloga zašto je HDZ-ov predsjednički kandidat dobar...
» U gradu želim ...
» Sto drugi kazu - o gradu!
» IMA LI SPONZORUŠA U NAŠEM MALOM GRADU
» VRHUNSKI DOGAĐAJ U NAŠEM GRADU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Zabava - Korisno - Linkovi . . .-
Forum(o)Bir: