Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradski stanovi

Go down 
+7
kranj
calimero
Frka
Eldorado
Vivaxo
meta_k
Casio
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 8:24 pm

calimero je napisao/la:
Mora da si nešto pobrkao.
Dušan Dević je advokat u vlastitoj kancelariji i živi u privatnoj kući. Ovakva nagađanja i igranja pogodi tko sam, štete vjerodostojnosti foruma pa onda te molim drugi puta odmah ime i prezime jer ionako pišemo pod nickom. No
neki se prave grbaviji nego što jesu
žena ( ne znam jel bivša) bivšeg vijećnika LS-a u gradskom vijeću ima gradski stan koji koristi za vlastiti obrt.

dopuna ista koristi prostor jednog firme u županijskom vlasništvu po mizernoj cijeni od 300 kn, ako ima ko tu iz toplica nek potvrdi il demantira

aš me zanima jel to sve slučajno ili ipak ima nekakve veze s politikom i nepotizmom
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 11:19 am

Casio je napisao/la:
neki se prave grbaviji nego što jesu
žena ( ne znam jel bivša) bivšeg vijećnika LS-a u gradskom vijeću ima gradski stan koji koristi za vlastiti obrt.

dopuna ista koristi prostor jednog firme u županijskom vlasništvu po mizernoj cijeni od 300 kn, ako ima ko tu iz toplica nek potvrdi il demantira

aš me zanima jel to sve slučajno ili ipak ima nekakve veze s politikom i nepotizmom

Ajmo malo analizirati.
Gradski vjećnici LS-a 2001-2005 Ivan Raos, Dušan Dević, Antun Boroš i Velimir Lalić
Gradski vjećnici HNS-LS-a 2005-2009 Zdravko Sikora i Dušan Dević.
Gradski vjećnici HNS-LD-a 2009-2013 Vladimir Bilek i Tamara Banfić
Samo jedno ime je danas u GV ali na drugoj listi.
Jel o njemu riječ? Question Question
HSLS se divizionira u HSLS i LS, a LS se fuzionira sa HNS i dobivamo HNS-LD.
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimečet lis 29, 2009 2:32 am

CVIKATE Gospodo!!!!!!!!!!!!!!!!!!11??????????????????????????' Evil or Very Mad Twisted Evil lol!
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimepet lis 30, 2009 1:49 am

Casio je napisao/la:
calimero je napisao/la:
Mora da si nešto pobrkao.
Dušan Dević je advokat u vlastitoj kancelariji i živi u privatnoj kući. Ovakva nagađanja i igranja pogodi tko sam, štete vjerodostojnosti foruma pa onda te molim drugi puta odmah ime i prezime jer ionako pišemo pod nickom. No
neki se prave grbaviji nego što jesu
žena ( ne znam jel bivša) bivšeg vijećnika LS-a u gradskom vijeću ima gradski stan koji koristi za vlastiti obrt.

dopuna ista koristi prostor jednog firme u županijskom vlasništvu po mizernoj cijeni od 300 kn, ako ima ko tu iz toplica nek potvrdi il demantira

aš me zanima jel to sve slučajno ili ipak ima nekakve veze s politikom i nepotizmom

Casio, čega se ti bojiš???
Reci ime i prezime ili završi s temom.
Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimepet lis 30, 2009 9:22 am

Ili nam posalji u poruci!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimepet lis 30, 2009 12:07 pm

monty je napisao/la:
Casio je napisao/la:
calimero je napisao/la:
Mora da si nešto pobrkao.
Dušan Dević je advokat u vlastitoj kancelariji i živi u privatnoj kući. Ovakva nagađanja i igranja pogodi tko sam, štete vjerodostojnosti foruma pa onda te molim drugi puta odmah ime i prezime jer ionako pišemo pod nickom. No
neki se prave grbaviji nego što jesu
žena ( ne znam jel bivša) bivšeg vijećnika LS-a u gradskom vijeću ima gradski stan koji koristi za vlastiti obrt.

dopuna ista koristi prostor jednog firme u županijskom vlasništvu po mizernoj cijeni od 300 kn, ako ima ko tu iz toplica nek potvrdi il demantira

aš me zanima jel to sve slučajno ili ipak ima nekakve veze s politikom i nepotizmom

Casio, čega se ti bojiš???
Reci ime i prezime ili završi s temom.
Question Question Question Question Question
tema je KRITERIJI za dodjelu gradskih stanova.
Koliko znam nitko nije napisao koji su to kriteriji.

a ja sam dao jedan primjer gdje ima sumnje u nepotizam i nepravdu.

postoje državne institucije, postoje članovi foruma, gradski viječnici, pa nek istražuju.

mene osobno jedino ljuti nepravda, pa tako i u ovom i xyz sličnih slučajeva, a osobno protiv dotične nemam apsolutno ništa, dapače ovim pokazuje da je sposobna i smiona na način kako joj to društvo dopušta.

a ako s ovim smatrate da treba temu zatvoriti , onda ok!

ps ponavljam tema je kriteriji za dodjelu gradskih stanova
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitimesri stu 11, 2009 8:21 pm

Odgovor nadležnih je jako precizan i potpuno definira kriterije, bez troumljenja?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradski stanovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gradski stanovi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gradski gospodarstveni vodic !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: