Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 www.daruvarski-portfolio.net

Go down 
+6
Vivaxo
meta_k
Frka
mr_yul
Eldorado
Admin
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 4:46 pm

1. liga!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:09 am

Hoće li biti još koja izložba uskoro ?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:12 am

Mislim da hoce,jer potencijala ima,a oni ga znaju iskoristiti!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 4:28 pm

Pohvala na "Akciji udomljavanja"!
Bar se netko sjetio da putem interneta pomogne curama!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:20 am

Nisu nasi decki bas tako losi..samo im povremeno treba dati.....(inspiracije)...hehe
Shocked
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:20 pm

Stvarno si netko daje truda,svaka čast za Poznate!Nikad prije nisam čuo za Davida Frankfurtera! Jel to daruvarski Gavrilo Princip?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 1:14 pm

Frka je napisao/la:
Stvarno si netko daje truda,svaka čast za Poznate!Nikad prije nisam čuo za Davida Frankfurtera! Jel to daruvarski Gavrilo Princip?

Bit ce da je!Zalosno da mi daruvarcani slabo poznajemo povijest grada i ljudi koji su prije nas zivjeli ovdje,a cini mi se da toga nema ni u knjigama,jer i u njima vrte jedne te iste podatke!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:48 pm

Nije za mene editiranje posta...sve sam to sad zbrljao!Admine,učini da nestane! Puf!

Sad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 12:04 am

Konstruktivna kritika je da pokusaju stranicu prevesti na engleski.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimesri sij 13, 2010 1:34 am

TZ grada, znam da nas čitate - učinite nešto da im pomognete sa zadržavanjem dosadašnjeg rejtinga u svijetu, građani Hrvatske ionako nisu najbolji furešti, malo troše i ne zanimaju ih ruiševine , muzeji, kupališta - ipak je ovo jedinstvena prilika da se svaka uložena kuna višestruko vrati , mislim da je reklama najbolji način za promociju turističke djelatnosti !
Svakako dajte i gradonačelniku da pogleda!



P.S.
On je pogledao sigurno, no dajte i da pogleda dogradonačelnica -umjesto da razbija glavu o boji fontane, kako bi je prebojala i sličnim glupostima dok ovaj grad umire...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepet vel 05, 2010 11:21 am

Eldorado je napisao/la:
A da sad odmah i pitam,jel se forumaška masa rasula ili ste svi na tom Facebuku?

Nisu svi na Facebooku,a što se tiče forumaša - nema kritične mase,razvodnjena krajnje...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 9:04 pm

Pohvala za glazbu,trebalo mi je vremena da skužim što i gdje svira!Realno,priznajem da nisam očekivao da će stranica zaživjeti...stvar navike,jer sve su otišle u bananu kakav god start imale.
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 9:19 pm

Ma al kužite vi te spike?Tamo ulupaju milijune u turizam i ništa,pa kakva je zarada od toga turizma?Jel ubiru tamo u parku želje iz one vrele vode?Sad kada su sfućkali pare,oni kažu da nam je turizam na 0 i sad bi trebali krenuti!Kuda?Ali ideja portfolija je ideja koja drži vodu koju par ljudi vrti i stvara sliku koja nam je svima pozitivna.Još nisam čuo negativan komentar na temu te stranice,ali nisam isto tako čuo da je grad pohvalio ekipu koja je odradila po meni jeben posao u smislu pokazivanja ljepote grada slikom.Koliko košta taj portfolio godišnje?Ne kužim se u te stvari,ali mislim da je mizerna cifra u usporedbi s onim što grad troši za promociju ili tak neš slično.Pa kod nas nije samo banana,sad postaje i banana split!
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 4:17 pm

Izvedeno je odlično,sviđa mi se jer objedinjuje i sliku i zvuk i video,direkt u glavu sistem.Slušao sam u kuloarima o Portfoliju i ne vjerujem šta par ljudi učini kada odvoji malo svoga vremena,jer kako sam ja upoznat s razvojem situacije,taj Portfolijo je HOBI!!!A šta je sa ljudima kojima su takve stvari posao?
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimened stu 28, 2010 8:55 pm

Ontario je napisao/la:
Izvedeno je odlično,sviđa mi se jer objedinjuje i sliku i zvuk i video,direkt u glavu sistem.Slušao sam u kuloarima o Portfoliju i ne vjerujem šta par ljudi učini kada odvoji malo svoga vremena,jer kako sam ja upoznat s razvojem situacije,taj Portfolijo je HOBI!!!A šta je sa ljudima kojima su takve stvari posao?


Oni su plaćeni da rade upravo nešto ovako, no što bi ga i radili kada to netko radi besplatno !
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:43 pm

lejla je napisao/la:
Oni su plaćeni da rade upravo nešto ovako, no što bi ga i radili kada to netko radi besplatno !

Oni koji su plaćeni za takve stvari ne znaju raditi taj posao!!!Realno,naš turizam je FARSA!A očito da onaj tko nije plaćen ima ideja,ali sigurno nije iz "branše".Jadan je ovo grad,bijedan čak!
[Vrh] Go down
Sponsored content





www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.daruvarski-portfolio.net   www.daruvarski-portfolio.net - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
www.daruvarski-portfolio.net
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Daruvarski INDEX
» Daruvarski suveniri...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: